Volg ons op Twitter

Met 9863 andere volgers

Blijf op de hoogte

Met 635 andere lezers

in Geeklife Wil je bloggen voor Contentgirls.nl? Meld je aan schreef 683 artikelen voor Contentgirls 27 Views Geen reacties

Het regent, het regent

Het regent. Maar erger: de regen is ook nog eens érg nat voor de tijd van het jaar. Bah! Ben jij zo iemand die om de haverklap naar de app op je foon kijkt om te zien wat voor weer het is. In plaats van naar buiten dus? Dan zijn deze regenlaarzen ook wel wat voor jou. Wanneer je door de plassen aan het stappen bent, kun je nu meten hoe nat de regen is en hoe hoog het water staat.

Tags:


Over de auteur - Xaviera Ringeling

Initiatiefnemer van Contentgirls.nl, maar vooral grootblogbezitter, social media specialist en web&organisatie specialist. Eigenaar van Never Ending Web - een bedrijf dat trainingen, inspiratiesessies en workshops op het gebied van internet verzorgt. Sinds '98 webwerker en nog steeds bijzonder enthousiast over alles des webs. En oh ja, professioneel nerd (zo heet dat toch als je alle afleveringen van the Simpsons op je 4e harde schijf hebt staan en álle afleveringen van Star trek Voyager (go Janeway) op je externe HD?) Volg mij op Twitter - of op LinkedIn en als je je echt verveelt heb ik ook nog een persoonlijke blog Xa4a.net.

Ook interessant om te lezen...

Tien goede stijltips
Blond Amsterdam means business
Emoticons san


advertentie

Back to top

copyright 2008-2011 Contentgirls | Een productie

van Never Ending Web Door Xaviera Ringeling