Ik wil graag alle lezers bedanken en iedereen die al die jaren achter ons heeft gestaan. En natuurlijk mijn moeder en mijn hele familie én ik ben vóór wereldvrede en de natuur. Onze speech ligt al weken klaar maar nu we weten dat we genomineerd zijn oefenen we in zowel het geëmotioneerd geven van de speech als in de (ook niet onbelangrijke) charmante verliezers-gezichtuitdrukking.
Een Dutch Bloggie winnen, dat zou cool zijn en dan ook nog de publieksprijs. Maar daar hebben we jou natuurlijk keihard voor nodig want jij bent ons publiek. En nu de nominaties bekend zijn, kan er gestemd worden. Wil je ons ook in gala de award in ontvangst zien nemen (wij pakken altijd groots uit)? Stem dan via de site van de Dutch bloggies (even aanmelden) op Contentgirls (je moet even scrollen). Nou klikken dan…!!

Categorieën: Bloggen, Winnen
Tags: bloggies, dutch
Vond je dit een interessant artikel? Dan zijn deze misschien ook wat voor jou:

Initiatiefnemer van Contentgirls.nl, maar vooral grootblogbezitter, social media specialist en web&organisatie specialst.
Eigenaar van
Never Ending Web - een bedrijf dat trainingen, inspiratiesessies en workshops op het gebied van internet verzorgt.
Sinds '98 webwerker en nog steeds bijzonder enthousiast over alles des webs.
En oh ja, professioneel nerd (zo heet dat toch als je alle afleveringen van the Simpsons op je 4e harde schijf hebt staan en álle afleveringen van Star trek Voyager (go Janeway) op je externe HD?)
Volg mij op Twitter - of op LinkedIn en als je je echt verveelt heb ik ook nog een persoonlijke blog Xa4a.net.
We zoeken schrijvers!
Contentgirls.nl is altijd op zoek naar nieuwe bloggers. Ben jij webredacteur, ontwerper, online marketeer, usability expert, interactiedesigner, webanalist, blogger, social media guru of juist beginner of een ander soort webwerker, schrijf dan mee. Lees meer over schrijven voor contentgirls of meld je aan via ons formulier of per mail naar contentgirls@gmail.com.
Additional comments powered by BackType