Volg ons op Twitter

Met 9843 andere volgers

Blijf op de hoogte

Met 635 andere lezers

in Gadgets, Internet Marketing Wil je bloggen voor Contentgirls.nl? Meld je aan schreef 682 artikelen voor Contentgirls 34 Views 2 reacties

Pimpbed

Slapen …wie doet het niet? Daarom is deze “gadget” al direct een succes. Want een lichtgevend bed is waar we allemaal van dromen. Het slaap heerlijk en als je net zoals ik vaak wakker schrikt van dromen waarin zombies de wereld overnemen, kun je direct een gezellig boek oppikken en lezen bij het licht van je bed. Los daarvan is het gewoon pimp om een lichtgevend bed te hebben en pimp is in.

lbedJe kunt zelf instellen welke kleur bij je bui past en het licht ook nog dimmen voor een romantische avond. Het bed wordt geleverd met een afstandsbediening.

Tags: ,


Over de auteur - Xaviera Ringeling

Initiatiefnemer van Contentgirls.nl, maar vooral grootblogbezitter, social media specialist en web&organisatie specialist. Eigenaar van Never Ending Web - een bedrijf dat trainingen, inspiratiesessies en workshops op het gebied van internet verzorgt. Sinds '98 webwerker en nog steeds bijzonder enthousiast over alles des webs. En oh ja, professioneel nerd (zo heet dat toch als je alle afleveringen van the Simpsons op je 4e harde schijf hebt staan en álle afleveringen van Star trek Voyager (go Janeway) op je externe HD?) Volg mij op Twitter - of op LinkedIn en als je je echt verveelt heb ik ook nog een persoonlijke blog Xa4a.net.

Ook interessant om te lezen...

Mini-kreukels
Haar ogen, mijn bril
Terug in de tijd met de Cardboard Radio


advertentie

  • monique

    Wow, laat ik nu net op zoek zijn naar HET bed en dit is HET bed dat ik wil hebben. Maar even zoeken en surfen levert alleen op dat de ontwerper de prijs nog niet bekend heeft gemaakt en dat het niet te koop is (of zie ik iets over het hoofd?). Jammer!!! Op zijn site, zie boven dus, wel hele mooie andere vondsten.

Back to top

copyright 2008-2011 Contentgirls | Een productie

van Never Ending Web Door Xaviera Ringeling