Gék word ik ervan, wanneer ik tekst kopieer uit applicatie 1 en wil plakken in applicatie 2 – zeg van Word naar een CMS – wordt er allerlei code stiekem meegenomen. In het beste geval word ik voorzien van opmaak die ik niet wil, in het slechtste geval verstiert de stiekeme code mijn HTML en werkt de hele pagina niet meer. Dus doe ik altijd braaf een tussen-plak-stap in Kladblok zodat het geheel codevrij is. Een mooi resultaat, een irritante handeling. Maar daar heb ik nu een oplossing voor gevonden: de PureText tool. Deze tool doet wat Kladblok al deed (code verwijderen), maar dan met één druk op een (pre-gedefinieerde) knop. Simpel, maar vreselijk fijn.
Categorieën: Tips & Tricks
Tags: kladblok, puretext, tool
Vond je dit een interessant artikel? Dan zijn deze misschien ook wat voor jou:

Initiatiefnemer van Contentgirls.nl, maar vooral grootblogbezitter, social media specialist en web&organisatie specialst.
Eigenaar van
Never Ending Web - een bedrijf dat trainingen, inspiratiesessies en workshops op het gebied van internet verzorgt.
Sinds '98 webwerker en nog steeds bijzonder enthousiast over alles des webs.
En oh ja, professioneel nerd (zo heet dat toch als je alle afleveringen van the Simpsons op je 4e harde schijf hebt staan en álle afleveringen van Star trek Voyager (go Janeway) op je externe HD?)
Volg mij op Twitter - of op LinkedIn en als je je echt verveelt heb ik ook nog een persoonlijke blog Xa4a.net.
We zoeken schrijvers!
Contentgirls.nl is altijd op zoek naar nieuwe bloggers. Ben jij webredacteur, ontwerper, online marketeer, usability expert, interactiedesigner, webanalist, blogger, social media guru of juist beginner of een ander soort webwerker, schrijf dan mee. Lees meer over schrijven voor contentgirls of meld je aan via ons formulier of per mail naar contentgirls@gmail.com.
Goeie tip, ik maakte tot nog toe ook altijd gebruik van de Notepad tussenstap.
Hier word ik blij van. Ik heb het vandaag even geprobeerd en het werkt nog ook.
Je zou natuurlijk ook eerst je Word.doc kunnen wegschrijven als .txt bestand. Dan hoef je niet elke keer langs kladblok
Ongeveer het eerste wat ik installeer op elke PC waar ik op werk.